همکاری دانشکده طب سنتی و پژوهشکده علوم گیاهی در راستای گسترش تحقیقات گیاهان دارویی

 • همکاری دانشکده طب سنتی و پژوهشکده علوم گیاهی در راستای گسترش تحقیقات گیاهان دارویی

  در راستای گسترش تحقیقات در زمینه گیاهان دارویی، همکاری مشترک میان دانشکده طب سنتی و پژوهشکده علوم گیاهی مشهد گسترش می یابد.

  به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو از مشهد، دانشکده طب سنتی و پژوهشکده علوم گیاهی در راستای گسترش تحقیقات گیاهان دارویی همکاری مشترکی را آغاز کردن.

  به منظور بررسی امکان استفاده از ظرفیت‌های موجود در دانشگاه‌های فردوسی و علوم پزشکی مشهد در زمینه گیاهان دارویی و دستیابی به راهکارهای هم‌افزایی و اجرای پروژه‌های تحقیقاتی مشترک نشستی با حضور رئیس و اساتید این دو دانشگاه در پژوهشکده علوم گیاهی برگزار شد.

  از موارد مطرح شده در این نشست استفاده از پتانسیل‌های عظیم موجود در هرباریوم، بهره‌گیری از پروژه‌ها و تحقیقات ارزشمند صورت‌گرفته در زمینه گیاهان دارویی در دانشگاه فردوسی مشهد و نیز اعلام آمادگی پژوهشکده علوم گیاهی به‌عنوان یک نقطه ارتباطی مؤثر با دانشکده طبّ سنتی و مکمّل و دانشگاه علوم پزشکی بوده است.

  جلیل توکل افشاری، رئیس دانشکده طب سنتی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این نشست ضمن تأکید بر اهمیت گیاهان دارویی در علوم مختلف و به‌ویژه در طبّ سنتی، مکمّل، اسلامی و جایگاه گیاهان دارویی به‌عنوان گنج همیشه‌بهار تاریخ پزشکی در ایران، گفت: در حال حاضر دغدغه بسیار زیادی در علوم مرتبط با طبّ سنتی و مکمّل در رابطه با اصالت گیاهان دارویی وجود داردکه در این مسیر همکاری متخصصان و افراد متولی این بخش به‌عنوان یک جایگاه علمی و آکادمیک بسیار مهم است.

همکاری دانشکده طب سنتی و پژوهشکده علوم گیاهی در راستای گسترش تحقیقات گیاهان دارویی

چگونه پاستای مرغ و اسفناج درست کنیم

علوم ,گیاهان ,دارویی ,سنتی ,گیاهی ,دانشکده ,گیاهان دارویی ,سنتی و ,علوم گیاهی ,پژوهشکده علوم ,طب سنتی ,راستای گسترش تحقیقات ,تحقیقات گیاهان دارویی ,گسترش تحقیقات گیاهان ,زمینه گیاهان دارویی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ترجمه مقاله - هاست دانلود
درس هایی برای جوانان مطالب اینترنتی دکتری از جنس آینده شرکت پترو رعد ایمن منابع تحقيق کارشناسي و کارشناسي ارشد khakeros فروش فایل شرکت فلزیاب سنتر 09362131009 | 09372131009 دوستی https://keramatzade.com/